Skip to main content

Sibiu - National Training Seminar - Ed. 7.

General info
Period:
-
Teaching language:
Romanian
Abbreviation:
NTS

VINERI, 28.02.2020

- 16.00: Check In + Ice Breakers
- 20.00-21.00: Cina
- 22.00: Petrecere Tematica

SAMBATA, 29.02.2020

- 8.00-9.00: Mic dejun 
- 9.00-14.00
SALA CONF RIGOLETTO: Training Soft Skills
SALA CONF TRAVIATA: Training Soft Skills
- 13.00-15.00: Prânz 
- 15.30-20.30
- SALA CONF FAUST: Adunare generala
- SALA RIGOLETTO/TRAVIATA- Mese Rotunde ale Departamentelor de Comunicare si Stiintific
- 15.00-19.00 : Social
- 20:30-21:30: Cina
- 22.30: Petrecere Tematica

DUMINICA, 01.03.2020

- 08.00-09.30: Mic dejun
- 09.00-11.00: Social
- 12.00 MAXIM- Check-Out

Calea Dumbrăvii 2-4
550324 Sibiu
Romania

Registration period
Registration start:
Registration deadline:
Fee
Fee for non-member:
RON380
Fee for SSCR (paying) member:
RON380

Include 2 nopți de cazare, 5 mese, precum și activități de teambuilding.
Dovada plății integrale trebuie anexată în momentul înscrierii pe site.

Cont SSCR: RO 05 BRDE 410 SV 2581 5294 100

Deadline plată 20.02.2020

Participant
1. Achim Ionut Adrian
2. Ahmet Rukie Ana Maria
3. Alb Dan Alexandru
4. Albu Cristian-Bogdan
5. Alexandrescu Alexandru
6. Andersson Elena-Liz-Isabella
7. Andraş Cătălin
8. Andrasi Candy-Gabriela
9. Andrei Cosmin
10. Andrei Flavius-Marius
11. Angheluță Ruxandra Elena
12. Anton Patricia-Maria
13. Apostolescu Florina-Raluca
14. Apreutesii Călin-Alexandru
15. Argint Andreas
16. Banu Andreea
17. Bașa Mihai-Adrian
18. Beuran David
19. Boboc Valentina Crina
20. Bostan Ioana-Ștefania
21. Bothaza Ioan Vlad
22. Bulintiș Dragoș-Petruț
23. Chelaru Bianca
24. Chera Alexandra
25. Cheșnoiu-Dobrotă Andrei-Cristian
26. Chirteș Antonia-Isabela
27. Cimpoeru Andreea Evelina
28. Ciolacu Andreea
29. Crap Ioan Cozmin
30. Crețu Andrei
31. Culuși Cezar-Valentin
32. Cușu Rodica Sânziana
33. Dashtinaserabadi Ava
34. Demircan Esra Gülen
35. Dinulescu Ioana
36. Dobre Nicolae
37. Donoiu Andreas
38. Dragu Andreea-Ioana
39. Dumitrescu Diana
40. Dumitru Lavinia
41. Dumuța Bianca-Ştefana
42. Duță George Marius
43. Feraru Lavinia-Elena
44. Fotescu Horia Mihnea
45. Frîncu Ioana
46. Fronie Petruța-Lavinia
47. Frunză Ruxandra-Elena
48. Fülöp Sohan Marta
49. Gheorghiu Sorina Cristiana
50. Grigoras Laura-Maria
51. Hagicalil Elin
52. Harabagiu Ioana-Andruşa
53. Harşan Claudia Maria
54. Hodor Paula-Dayana
55. Horvath Hunor-Levente
56. Houleihel Sarah-Amanda
57. Hurchi Florentina-Mihaela
58. Iacob Andrei-Mihai
59. Iacob Mădălina
60. Iancu Andrei - Theodor
61. Iconaru Rareș-Virgil
62. Ilași Ana - Maria
63. Ilie Mădălina-Gabriela
64. Iordache Alex-Dragoș
65. Jolobai Andrei-Nicolae
66. Jurcan Ștefania Raluca
67. Lăzărică Mihaela
68. Lucian Alexandra
69. Manolache Mihai
70. Manole Mădălina-Ioana
71. Manolescu Oana Ruxandra
72. Marcu Andreea
73. Mariciuc Gabriel-Grigore
74. Mariniuc Anca-Adelina
75. Mehedințu Andrei
76. Memet Turchian-Filiz
77. Micu Răzvan
78. Mihai Vasile Claudiu
79. Mihailescu Tessa
80. Mihalcea Vlad-Romeo
81. Moise Valentina Cătălina
82. Monoranu Andrada
83. Mureșan Mihaela-Mirela
84. Mustafa Melissa
85. Nicola Casandra-Elena
86. Nicuriuc Tudor Ştefan
87. NiȚĂ Maria-Elena
88. Niță Viola Cristiana
89. Pascari Andreia Bianca Elena
90. Pavelescu Cezara Ioana Mihaela
91. Peiu Oana-Miruna
92. Peleașă Teodora
93. Petruț Adrian-Ioan
94. Pipirig Tudor
95. Pîrvu Adrian-Cătălin
96. Pistrițu Dan-Valentin
97. Plămădeală Matei
98. Pop Iasmina Roxana
99. Popescu Alexandra
100. Popescu George Sabin
101. Popoiu Tudor
102. Puşcatu Bianca-Elena
103. Rezuș Ioana-Irina
104. Roșoagă Mihaela-Raluca
105. Rus Marius Răzvan
106. Rusin Alexandru Cristian
107. Rusnac Andra-Nicole
108. Șaigău Ionuț
109. Şerban Liviu-Ioan
110. Șerban Maria-Corina
111. Șerbănescu Georgiana Andreea
112. Sîrbu Mircea-Daniel
113. Soare Vlad-Andrei
114. Soium Elif
115. Ștefănică Mircea-Gaby
116. Stieber Alexandru
117. Stoia Ioana-Alexandra
118. Stredie Alexandra
119. Sturm Ioan Alexandru
120. Tabacu Iulia-Andreea
121. Tălpău Florina-Mădălina
122. Țiclea Dragoș
123. Tobă Eduard-Gabriel
124. Tronciu Eduard
125. Ureche Luisa Maria
126. Vasile Tiberiu Marian
127. Vintea Rebeca- Ioana
128. Vișan Maria-Alexandra
129. Voinea Roxana-Olivia
130. Zlăgnean Alina-Mihaela
Organizer
131. Andrei Iulia-Alexandra
Coordinator: Iulia-Alexandra Andrei

You need to be logged in to be able to register to this event. You can create a free account now.

/***/