Skip to main content

Afișare 1 - 10 din 1423
Sun, 23.06.2019 - 12:13
Info generale Perioada: Fri, 05.07.2019 - 14:00 - Sun, 07.07.2019 - 14:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Elementare Title: Knots and Sutures Abbreviation: KS…
Relevanta: 1
Fri, 14.06.2019 - 00:17
Info generale Perioada: Sun, 21.07.2019 - 08:00 - Sun, 25.08.2019 - 16:00 Teaching language: Romanian Project categories: Activitati academice Simulari de rezidentiat Title: Simularile Saptamanale ale Examenului de Rezidentiat Abbreviation…
Relevanta: 1
Tue, 11.06.2019 - 23:16
Info generale Perioada: Fri, 21.06.2019 - 15:00 - Sun, 23.06.2019 - 18:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Multidisciplinare Microchirurgie Title: Basic Skills in Microsurgery…
Relevanta: 1
Sun, 02.06.2019 - 20:16
Info generale Perioada: Sat, 22.06.2019 - 09:16 - Sat, 22.06.2019 - 14:16 Teaching language: Romanian Project categories: Activitati academice Simulari de rezidentiat Title: Simularile Saptamanale ale Examenului de Rezidentiat Abbreviation…
Relevanta: 1
Sun, 02.06.2019 - 09:51
Info generale Perioada: Mon, 22.07.2019 - 12:00 - Sat, 27.07.2019 - 10:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri medicale Medicina de urgenta / Prim ajutor Tabere Medicină de urgență Title: Trauma Camp…
Relevanta: 1
Sun, 26.05.2019 - 09:38
Info generale Perioada: Fri, 31.05.2019 - 15:00 - Sun, 02.06.2019 - 15:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Specializate Cardio-vasculara Title: Basic Skills in Cardiovascular Surgery…
Relevanta: 1
Wed, 22.05.2019 - 20:10
Info generale Perioada: Mon, 03.06.2019 - 15:30 - Sat, 08.06.2019 - 20:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Elementare Title: Basic Surgical Skills Abbreviation: BSS…
Relevanta: 1
Wed, 22.05.2019 - 20:03
Info generale Perioada: Fri, 31.05.2019 - 15:00 - Sat, 01.06.2019 - 17:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Specializate Ortopedie Title: Basic Skills in Orthopaedics and Traumatology…
Relevanta: 1
Mon, 20.05.2019 - 21:59
Info generale Perioada: Fri, 31.05.2019 - 15:00 - Sun, 02.06.2019 - 14:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Elementare Title: Knots and Sutures Abbreviation: KS…
Relevanta: 1
Mon, 20.05.2019 - 15:33
Info generale Perioada: Fri, 10.05.2019 - 08:00 - Fri, 10.05.2019 - 12:00 Teaching language: Romanian Project categories: Workshopuri chirurgicale Chirurgicale - Specializate Ortopedie Title: Mini - Skills in Dressings and Bandages…
Relevanta: 1