Mergi la conţinutul principal

Galați - Simularea Nationala a Examenului de Rezidentiat - Ed. 10.

Info generale
Perioada:
-
Limba de predare:
română
Abreviere:
SNER

Programul oferă posibilitatea viitorilor candidați la Concursul de Rezidențiat să-și verifice cunoștințele după ce au parcurs materia de examen, într-o atmosferă asemănătoare examenului pe care îl vor susține.

Tematica:

Recapitulare

Metodologie:

Intrarea in sala se face intre orele 9:00 si 9:45. Intre candidati va exista cel putin un loc liber la asezarea in banca. Acestia au voie sa intre in sala cu lucrurile personale pe care le vor pune in locurile dintre ei. Incepand cu ora 9:45 se vor imparti borderourile si pixurile, timp in care participantii isi vor trece datele de identificare (codul primit la inscriere) in spatiul special de pe borderou.La ora 10:00 va incepe impartirea caietelor. Candidatii care nu sunt prezenti in sala la momentul impartirii caietelor cu intrebari, nu vor mai fi primiti la simularea respectiva. Simularea dureaza 4 ore. Cele 4 ore se masoara incepand cu distribuirea ultimului caiet. Supraveghetorii vor nota pe tabla ora de inceput si ora de sfarsit a simularii.Candidatii nu au voie sa consulte niciun alt material, sa discute intre ei sau sa copieze. In cazul in care vor fi prinsi cu materiale documentare, telefoane sau alte mijloace de copiere, aceastea vor fi depozitate de catre supraveghetori pe catedra si vor fi inapoiate la plecare.Dupa 60 de minute de la inceperea simularii candidatii au voie sa predea borderoul completat sub semnatura si sa paraseasca sala. In cazul in care se doreste parasirea salii inainte, borderoul va fi insemnat cu “Retras” si nu va fi corectat. Exceptii: probleme fiziologice, caz in care candidatul are voie sa lipseasca 10 minute.La plecare participanii pot pastra caietul cu grile.

Duminică, 23 august 2020

10:00-14:00

Locație - detalii:

  ONLINE

Din cauza situației actuale, această simulare a examenului de rezidențiat se va desfășura online, pe platforma Classroom, unde veți primi grilele sub forma unui chestionar.

Perioadă înscriere
Start inscrieri:
Deadline înscrieri:
Eligibilitate
Adresat celor în calitate de:
student
Al facultății:
medicina
În anii:
6
Taxă
Taxa necotizant:
20 RON
Taxa cotizant:
20 RON

Taxa de participare se va achita în contul SSCR Galați, numai după primirea e-mailului de acceptare.

Deadline: 22 august.

Participant
2. Abderrahmani Ghorfi Alia
3. Abrudan Diana
4. Acsinte Cristina
5. Albu Anișoara Raluca
6. Alexandru Roxana
7. Alin Ciubotaru
8. Anater Angelo
9. Anchidin Georgiana
10. Andrei Luiza Kati
11. Andrei Maria
12. Andronache Andreea
13. Anghel-Mic Alexandru Cristian
14. Antemie Răzvan-Geo
15. Anton Ana-Maria
16. Apostu Adina- Patricia
17. Apostu Alexandra
18. Ardeleanu Raluca
19. Bădăi Claudia Cristina
20. Băla Mihaela-Elena
21. Balaceanu Petronela
22. Balan Alessandra
23. Balan Alkora Ioana
24. Balan Magdalena-Andra
25. Baltă George
26. Barbu Ionuț Andrei
27. Beaud Mathilde
28. Bercea Bogdan Sorin
29. Bercea Maria Valentina
30. Bertea Cristina Daiana
31. Bicu Melissa
32. Bîrsan Georgiana-Alexandra
33. Bitere Ovidiu
34. Bizău Mădălina
35. Bobârnac Remus - Leonard
36. Bogdan Mircea
37. Boicu Beatrice
38. Bolog Adriana
39. Borcau Diana-Alexandra
40. Boromiz Cătălina Anamaria
41. Boșoteanu Luana-Andreea
42. Buruiană Ionela Cătălina
43. Bușilă Florin
44. Butuza Georgiana
45. Cacerovschi Tatiana
46. Calinescu Denisa
47. Ceauș Mădălina - Alexandra
48. Chelaru Raisa-Ioana
49. Ciobanu Daniela-Maria
50. Ciobanu Roxana Nicoleta
51. Ciochină Florin Daniel
52. Ciornei Vladimir
53. Cocea Xenia
54. Cojocaru Anca-Maria
55. Constantin Andrada-Elena
56. Cornean Carmen
57. Coroian Paul-Alexandru
58. Costea Teodora
59. Crăițan Anca Violeta
60. Creț Melinda Lois
61. Crișan Alexandra Roxana
62. Crișan Simona
63. Croitoru Bianca Elena
64. D M
65. Daneliuc Diana
66. Dãnilã Mihaela
67. Demenciuc Nicolae
68. Demenciuc Rodica
69. Derşidan Anca Alexandra
70. Diaconu Andra-Mihaela
71. Dicu Raluca
72. Dinca Simina
73. Dinu Iulia Dana
74. Dobrițoiu Ionuț Valerian
75. Dodita Diana
76. Donică Silvia
77. Dragotă Cristina-Iulia
78. Druleac Larisa Andreea
79. Dumitrache Victor-Costin
80. Dumitrascu Alexandru
81. Dumitrescu Despina-Maria
82. Dumitru Alida Nicoleta
83. Eftinca Andreea Diana
84. Enache Mihaela- Gabriela
85. Enachi Diana-Cristina
86. Enachi Eva Victoria
87. Firondoiu Andreea-Nicoleta
88. FitĂrĂu Maria-Antonia
89. Florea Mihaela
90. Frăticiu Diana
91. Furtos Florina Adriana
92. Gal Ioana Alexandra
93. Gaube Alexandra
94. Gavril Laurita
95. Gazda-Sallai Denisa-Alexandra
96. Georgescu Cora Maria
97. Gheorghiev Slavia Anastasia
98. Gheorghiță Flavia Irina
99. Gheorghiu Tamara-Ioana
100. Ghica Teodora
101. Glodarenco Diana Maria
102. Goncear Anastasia
103. Gorgan Maria
104. Gorodetchi Ina
105. Gospodin Maria
106. Grigore Alina Lavinia
107. Grosu Alin Ștefan
108. Gujuman Alexandru
109. Guluţă Elena-Cristina
110. Herghea Ioana
111. Huciu Mirela
112. Iacob Roxana Octavia
113. Ilea Maria
114. Iliaș Ionela Raluca
115. IlieŞ Rodica
116. Ioan Cezara Iulia
117. Ionascu Simona Nicoleta
118. Ionescu Ruxandra Florentina
119. Ionescu Theodora
120. Iordache Milena Olivia
121. Iorescu Luana
122. Ivan Alexandra
123. Juravle Alexandra
124. Jurcău Anca-Diana
125. Kiss Alexandra-Timea
126. Kubraniec Edina
127. Labat Dragan
128. Laios Andrea Michelle
129. Lazanu Raluca
130. Liță Andreea
131. Lixandru Tudor
132. Loghin Mihai
133. Lucaci Emanuela
134. Lupei Ornela Diana
135. Lupu Paula Madalina
136. Lupu-Dona Marius-Cătălin
137. Lupuț - Andrica Ioana - Melinda
138. Mailat Ioana
139. Malihin Diana
140. Manea Victoria
141. Manole Maria-Luana
142. Marcu Diana Maria
143. Mărgăraș Andrea Sorana
144. Marțian Cristina
145. Mateescu Larisa-Alexandra
146. Mătieș Simona
147. Mihăescu Andrei
148. Milosteanu Radu-Gabriel
149. Miriță Roxana
150. Mitescu Andrei
151. Moise Diana Andreea
152. Moisin Mădălina
153. Molnar Claudia
154. Muñoz Groza Adriana Estefa
155. Muntea Mihaela Olguța
156. Muntean Paula-Ștefana
157. Muresan Andreea
158. Mureşan Diana
159. Nagy Zsuzsanna
160. Neamţu Florina Roxana
161. Negrea Laura
162. Negrila Anca
163. Nicolae Ruxandra
164. Niculescu Andreea-Iuliana
165. Niculică Anca-Diana
166. Nisulescu Daniel
167. Niţu Bogdan
168. Oancea Ioana
169. Oiță Roxana Andreea
170. Olaru Ramona-Lăcrămioara
171. Onică Paula Maria
172. Ouari Gaya
173. Padure Rares
174. Pascal Mariana
175. Pătruț Sabrina Patricia
176. Petre Alina- Mihaela
177. Pirtea Cătălin
178. Pîrvulescu Alexandru
179. Piţă Oana-Roxana
180. Pljakić Irma
181. Polexa Stefania
182. Pomian Larisa Dumitrița
183. Pop Ana-Maria
184. Pop Radu
185. Popa Andreea Natalia
186. Popa Elena-Cristina
187. Popescu Bogdan-Ștefan
188. Popescu Diana
189. Popescu Mirela
190. Postelnicu Andra Florina
191. Postolache Ionela-Alina
192. Racoviță Andreea
193. Radu Cristina Gabriela
194. Radu Mircea-Adrian
195. Rădulescu Ana-Maria
196. Radulescu Andra
197. Robu Alina-Maria
198. Rogin Alexandra
199. Roşu Oana Alexandra
200. Rotaru Demetra Emanuela
201. Roz Adela
202. Sabou Ramona -Mariana
203. Sanda Loredana-Roxana
204. Scarlat Corneliu-Gabriel
205. Șcheau Vasile Ovidiu
206. Schipor Andreea
207. Schipor Petronela
208. Schveninger Andreea-Adriana
209. Scurtu Lorena-Mihaela
210. Sebe Alexandra
211. Șerban Andreea-Mirela
212. Silaghi Adrian
213. Sisu Valentina Daniela
214. Șorop Denisa-Petruța
215. Spînu Laura
216. Sprîncenatu Mădălina
217. Stanciu Ioana-Miruna
218. Stanciulescu Laura
219. Stejeroiu Mihaela Andreea
220. Stoica Ioana-Maria
221. Stoica Mihai
222. Stoica Mircea
223. Streian Alexandra
224. Struță Alexandra-Ioana
225. Subcinschi Andreea
226. Sutacu Cristiana Maria
227. Talabă Patricia
228. Tanase Daniel
229. Termegan Robert-Ioan
230. Tibil-Pecs Diana
231. Țibrea Radu-Andrei
232. Țibuleac Grațiana-Liliana
233. Topală Corina
234. Trade Jack
235. Trifu Laura
236. Tușa Cristina Maria
237. Ursa Adriana Luiza
238. Văduva Ana-Maria
239. Văduva Ionela Iuliana
240. Vaida Ioana Alexandra
241. Vior Elena
242. Vlad Dragoș
243. Vlad Mihai
244. Voicu Andreea
245. Vulpe Simona-Maria
246. Zaharia Florina-Georgiana
247. Zaharia Irina Mihaela
Organizator
248. Gheorghita Cristian
249. Neagu Andrei
250. Pațilea Andreea Diana
251. Samoilă Andreea
252. Șoga Ana-Maria
253. Șoga Valentina
Coordonator
254. Tălpău Florina-Mădălina
Coordonator: Florina-Mădălina Tălpău

Trebuie sa fiti logat pentru a va putea inscrie

/***/