Mergi la conţinutul principal

Predeal - National Training Seminar - Ed. 6.

Info generale
Perioada:
-
Limba de predare:
română

VINERI, 08.03.2019
-16.00: Check In + Ice Breakers
-20.00-21.00: CINA
-22.00: petrecere tematica

SAMBATA, 09.03.2019
-8.00-9.00: MIC DEJUN
-9.00-14.00 
     -    SALA CONFERINTE PIEMONTE: Training Soft Skills
     -    SALA CONFERINTE 1 ROZMARIN: Training Soft Skills
-10.00-.14.00
     -    SALA CONFERINTE 2 ROZMARIN: Training IT (consilii de administratie si reprezentanti IT)
-13.00-15.00: PRANZ
-15.30-20.30
     -    SALA MARE CONF 1 ROZMARIN: ADUNAREA GENERALA A CONSILIILOR DE ADMINISTRATIE
     -    SALA PIEMONTE: MESE ROTUNDE DEPARTAMENTE 
-15.00-19.00 : Escape Room
- 20.30-21.30: CINA
- 22.30: Petrecere Tematica

DUMINICA, 10.03.2019
-08.00-09.30:MIC DEJUN
-09.00-11.00: Drumetie
-12.00 MAXIM- Check-Out

Bulevardul Mihail Săulescu Nr. 149, Predeal 505300
Predeal
România

Bulevardul Mihail Săulescu, nr 159, Predeal 505300
Predeal
România

Perioadă înscrieri
Start inscrieri:
Deadline inscrieri:
Eligibilitate
Adresat celor in calitate de:
student
Al facultatii de:
medicina
Taxa
Taxa necotizant:
320 RON
Taxa cotizant:
320 RON

Include 2 nopți de cazare, 5 mese precum și activități de teambuilding.
Dovada plătii integrale trebuie anexată în momentul înscrierii pe site.

Cont SSCR: RO 05 BRDE 410 SV 2581 5294 100

Participant
1. Achim Ionut Adrian
2. Ahmet Rukie Ana Maria
3. Albu Cristian-Bogdan
4. Albu Răzvan-Sorin
5. Alexandrescu Alexandru
6. Anastasiu Alexandru
7. Andersson Elena-Liz-Isabella
8. Andraş Cătălin
9. Andrei Cosmin
10. Andrei Flavius-Marius
11. Andrei Iulia-Alexandra
12. Andreica Tamara
13. Andrișan Tiberiu
14. Anghel Carmen Lăcrămioara
15. Angheluță Ruxandra Elena
16. Ardelean Alexandru Nicodim
17. Argatu Eduard Costin
18. Arhire Nicolae
19. Artamonov Andrada-Raluca
20. Băcioiu Vlad
21. Balanescu Julia Susanne
22. Bălcescu Andrada Elena
23. Băluță Iulia
24. Bașa Mihai-Adrian
25. Bodea Catalin Ioan
26. Bothaza Ioan Vlad
27. Bratu Grațiela- Cristiana
28. Cacior Ștefan
29. Chiriloiu Mara
30. Chişcariu Patricia Carmen
31. Ciolacu Andreea
32. Copãcianu Andrei
33. Coșoreanu Vlad
34. Costea Mirona
35. Crețu Andrei
36. Cristescu Miruna Ioana
37. Curtamet Dilek
38. Delaca George Bucur
39. Diaconu Alice Elena
40. Dobre Nicolae
41. Donoiu Andreas
42. Dragomir Ioana Diana
43. Dumitrache Delia
44. Dumitraş Teodor
45. Dumuța Bianca-Ştefana
46. Felea Ionut
47. Frîncu Ioana
48. Fulgoi Cristina
49. Gelal Aișa
50. Georgescu Grațiana
51. Gheajă Adela
52. Ghena Roxana
53. Grigoras Laura-Maria
54. Habbaba Omar
55. Harabagiu Ioana-Andruşa
56. Herghelegiu Cristiana Victoria Nicoleta
57. Horvath Hunor-Levente
58. Iacob Andrei-Mihai
59. Iacob Mădălina-Raluca
60. Iaz George Răzvan
61. Ilași Ana - Maria
62. Ilie Maria- Teodora
63. Ilie-Ene Alexandru
64. Ivan Valeria Ștefania
65. Jolobai Andrei-Nicolae
66. Jurcan Ștefania Raluca
67. Kadar Beatrix Kriszta
68. Lambă Ana-Maria
69. Lipan Alexandra
70. Lungu Andreea-Miruna
71. Lungu Elena Maria
72. Maier Anca-Raluca
73. Mălacu Oana Alexandra
74. Măndescu Ana-Maria
75. Manea Anisia-Maria
76. Mâniosu Denis-Evelina
77. Marcea Melissa Gabriela
78. Mare Andreea-Ionela
79. Mareș Ioana Smaranda
80. Mariciuc Gabriel-Grigore
81. Marin Maria Loredana
82. Mariniuc Anca-Adelina
83. Memet Turchian-Filiz
84. Micu Ancuța - Andreea
85. Micu Răzvan
86. Mihalcea Mădălina-Izabela
87. Militaru Alexandru Kevin
88. Mocanu Raluca
89. Mustafa Melissa
90. Mușunoi George-Radu
91. Nicola Casandra-Elena
92. Niță Viola Cristiana
93. Olteanu Vladimir Ioan
94. Pană Nicolae Dragoș
95. Pană Teodora-Diana
96. Pândichi Alexandra Cătălina
97. Pavăl Luigi
98. Petruț Adrian-Ioan
99. Pîrvu Adrian-Cătălin
100. Pîrvu Elena Cosmina
101. Pop Mihai Emanuel
102. Popeangă Diana
103. Popescu Alexandra
104. Popescu Cătălin Ștefan
105. Puscasu Maria
106. Puşcatu Bianca-Elena
107. Rachiș Delia Liana
108. Rădoi Andra-Ioana
109. Rezuș Ioana-Irina
110. Rişco Bianca
111. Robu Mihai-Robert
112. Roman Alexandra-Maria
113. Roman Alexandru
114. Roșoagă Mihaela-Raluca
115. Rus Marius Răzvan
116. Savaniu Ioana
117. Sbora Pavel-Dan
118. Șerban Gabriel
119. Şerban Liviu-Ioan
120. Șerban Maria-Corina
121. Șindrilaru Marina Irina Teodora
122. Sîrbu Mircea-Daniel
123. Slobodeanu Andreea Georgiana
124. Soare Vlad-Andrei
125. Spătaru Ileana-Ruxandra
126. Spînu Ioana
127. Stanciu Alin-Marian
128. Ștefănică Mircea-Gaby
129. Stoia Ioana-Alexandra
130. Stredie Alexandra
131. Tălăban Alexandru-Ionel
132. Tălpău Florina-Mădălina
133. Tămaș Anamaria
134. Tănase Paul-Ovidiu
135. Tătaru Radu-Cristian
136. Țîrlea Anca
137. Tomoiu Ioan-Dragoș
138. Totolici Ştefan
139. Tronciu Eduard
140. Țugui Denisa -Oana
141. Urdea Teodora - Roxana
142. Vasile Tiberiu Marian
143. Vișan Maria-Alexandra
144. Voinea Roxana-Olivia
145. Zoea Bogdan
Coordonator
146. Potîrniche Diana-Mihaela
Coordonator: Diana-Mihaela Potîrniche

Trebuie sa fiti logat pentru a va putea inscrie

/**/