Mergi la conţinutul principal

Sibiu - National Training Seminar - Ed. 7.

Info generale
Perioada:
-
Limba de predare:
română

VINERI, 28.02.2020

- 16.00: Check In + Ice Breakers
- 20.00-21.00: Cina
- 22.00: Petrecere Tematica

SAMBATA, 29.02.2020

- 8.00-9.00: Mic dejun 
- 9.00-14.00
SALA CONF RIGOLETTO: Training Soft Skills
SALA CONF TRAVIATA: Training Soft Skills
- 13.00-15.00: Prânz 
- 15.30-20.30
- SALA CONF FAUST: Adunare generala
- SALA RIGOLETTO/TRAVIATA- Mese Rotunde ale Departamentelor de Comunicare si Stiintific
- 15.00-19.00 : Social
- 20:30-21:30: Cina
- 22.30: Petrecere Tematica

DUMINICA, 01.03.2020

- 08.00-09.30: Mic dejun
- 09.00-11.00: Social
- 12.00 MAXIM- Check-Out

Calea Dumbrăvii 2-4
550324 Sibiu
România

Perioadă înscriere
Start inscrieri:
Deadline înscrieri:
Taxă
Taxa necotizant:
380 RON
Taxa cotizant:
380 RON

Include 2 nopți de cazare, 5 mese, precum și activități de teambuilding.
Dovada plății integrale trebuie anexată în momentul înscrierii pe site.

Cont SSCR: RO 05 BRDE 410 SV 2581 5294 100

Deadline plată 20.02.2020

Participant
2. Achim Ionut Adrian
3. Ahmet Rukie Ana Maria
4. Alb Dan Alexandru
5. Albu Cristian-Bogdan
6. Alexandrescu Alexandru
7. Andersson Elena-Liz-Isabella
8. Andraş Cătălin
9. Andrasi Candy-Gabriela
10. Andrei Cosmin
11. Andrei Flavius-Marius
12. Angheluță Ruxandra Elena
13. Anton Patricia-Maria
14. Apostolescu Florina-Raluca
15. Apreutesii Călin-Alexandru
16. Argint Andreas
17. Băiceanu Tudor Mihai
18. Banu Andreea
19. Bașa Mihai-Adrian
20. Beuran David
21. Boboc Valentina Crina
22. Bostan Ioana-Ștefania
23. Bothaza Ioan Vlad
24. Brad Thea
25. Bulintiș Dragoș-Petruț
26. Chelaru Bianca
27. Chera Alexandra
28. Cheșnoiu-Dobrotă Andrei-Cristian
29. Chirteș Antonia-Isabela
30. Cimpoeru Andreea Evelina
31. Ciolacu Andreea
32. Crap Ioan Cozmin
33. Crețu Andrei
34. Crisan Vlad Alexandru
35. Culuși Cezar-Valentin
36. Cușu Rodica Sânziana
37. Dashtinaserabadi Ava
38. Demircan Esra Gülen
39. Dinulescu Ioana
40. Dobre Nicolae
41. Donoiu Andreas
42. Dragu Andreea-Ioana
43. Dumitrescu Diana
44. Dumitru Lavinia
45. Dumuța Bianca-Ştefana
46. Duță George Marius
47. Feraru Lavinia-Elena
48. Fotescu Horia Mihnea
49. Frîncu Ioana
50. Fronie Petruța-Lavinia
51. Frunză Ruxandra-Elena
52. Fülöp Sohan Marta
53. Gheorghiu Sorina Cristiana
54. Grigoras Laura-Maria
55. Hagicalil Elin
56. Harabagiu Ioana-Andruşa
57. Harşan Claudia Maria
58. Hodor Paula-Dayana
59. Horvath Hunor-Levente
60. Houleihel Sarah-Amanda
61. Hurchi Florentina-Mihaela
62. Iacob Andrei-Mihai
63. Iacob Mădălina
64. Iancu Andrei - Theodor
65. Iconaru Rareș-Virgil
66. Ilași Ana - Maria
67. Ilie Mădălina-Gabriela
68. Iordache Alex-Dragoș
69. Jolobai Andrei-Nicolae
70. Jurcan Ștefania Raluca
71. Lăzărică Mihaela
72. Lucian Alexandra
73. Manolache Mihai
74. Manole Mădălina-Ioana
75. Manolescu Oana Ruxandra
76. Marcu Andreea
77. Mariciuc Gabriel-Grigore
78. Mariniuc Anca-Adelina
79. Mehedințu Andrei
80. Memet Turchian-Filiz
81. Micu Răzvan
82. Mihai Vasile Claudiu
83. Mihailescu Tessa
84. Mihalcea Vlad-Romeo
85. Moise Valentina Cătălina
86. Monoranu Andrada
87. Mureșan Mihaela-Mirela
88. Mustafa Melissa
89. Nicola Casandra-Elena
90. Nicuriuc Tudor Ştefan
91. NiȚĂ Maria-Elena
92. Niță Viola Cristiana
93. Pană Teodora-Diana
94. Pascari Andreia Bianca Elena
95. Pavelescu Cezara Ioana Mihaela
96. Peiu Oana-Miruna
97. Peleașă Teodora
98. Petruț Adrian-Ioan
99. Pipirig Tudor
100. Pîrvu Adrian-Cătălin
101. Pistrițu Dan-Valentin
102. Plămădeală Matei
103. Pop Iasmina Roxana
104. Popescu Alexandra
105. Popescu George Sabin
106. Popoiu Tudor
107. Puşcatu Bianca-Elena
108. Rezuș Ioana-Irina
109. Roșoagă Mihaela-Raluca
110. Rus Marius Răzvan
111. Rusin Alexandru Cristian
112. Rusnac Andra-Nicole
113. Șaigău Ionuț
114. Scarafoni Nicholas
115. Şerban Liviu-Ioan
116. Șerban Maria-Corina
117. Șerbănescu Georgiana Andreea
118. Sîrbu Mircea-Daniel
119. Soare Vlad-Andrei
120. Soium Elif
121. Ștefănică Mircea-Gaby
122. Stieber Alexandru
123. Stoia Ioana-Alexandra
124. Stredie Alexandra
125. Sturm Ioan Alexandru
126. Tabacu Iulia-Andreea
127. Tălpău Florina-Mădălina
128. Țiclea Dragoș
129. Tobă Eduard-Gabriel
130. Tronciu Eduard
131. Ureche Luisa Maria
132. Vasile Tiberiu Marian
133. Vintea Rebeca- Ioana
134. Vișan Maria-Alexandra
135. Voinea Roxana-Olivia
136. Zlăgnean Alina-Mihaela
Organizator
137. Andrei Iulia-Alexandra
Coordonator: Iulia-Alexandra Andrei

Trebuie sa fiti logat pentru a va putea inscrie

/***/